Czy portret małego chłopca niesie za sobą nieszczęście?

Agnieszka Bednarska przygotowuje dla nas książkę, która według zapowiedzi ma zachwycić rynek przynieść coś więcej zamiast kolejnych bezsensownie zapisanych kartek. Oczywiście wszystko będzie toczyć się w około świata, który nie ma nic wspólnego z realnym życiem. Mimo tego jednak książka ma przynieść pewne przesłanie i wartości, które sprawią, że warto będzie ją przeczytać. Oś wokoło której będzie się kręcić stanie się ciekawym wątkiem, z którym każdy powinien z chęcią się zapoznać. Czego możemy się wiec spodziewać, po wychodzącej za miesiąc książce?

Agnieszka Bednarska - Płaczący chłopiec

Agnieszka Bednarska – Płaczący chłopiec

Portret płaczącego chłopca

W wielu domach pojawia się obraz małego płaczącego chłopca. Wszystkie te domy niestety trawi ogień i przestają istnieć. Tak pojawia się pogląd, że nieszczęście niesie za sobą właśnie ten obraz, który pojawiał się w domach, które następnie płonęły. Na portrecie mamy małego płaczącego Dominika. Tylko tyle wiadomo o samym obrazie. Nie wiadomo skąd pochodzi, nieznane są również losy chłopca, który jest jego głównym bohaterem. To staje się oczywiście podstawą do snucia różnorakich pomysłów na temat jego historii. Próbują ją zgłębić i poznać dwie osoby Danielle, realistka od lat samotnie zmagająca się z życiem, i Susan Sparks, angielska arystokratka. To one stają się głównymi bohaterami książki, szukając możliwego rozwiązania tej dziwnej historii. Bohaterowie książki, którzy próbują poznać historię płaczącego chłopca próbują przede wszystkim balansować na granicy dwóch światów: realnego, który otacza ich każdego dnia i magicznego, który teoretycznie ma być związany z portretem płaczącego chłopca i klątwy, która na nim ciąży.

Ciekawa lektura – niezależnie od wieku czy płci jest to książka warta przeczytania

Płaczący chłopiec to przede wszystkim książka, która jest niezwykle ciekawie napisana. Dlatego powinna spodobać się każdemu kto chce przeczytać coś interesującego, co będzie wciągać od pierwszej strony. Autorka jest bez wątpienia osobom, która chętnie wchodzi w tajemniczy świat, którego zrozumienie jest szczególnie trudne. W przypadku tej książki wygląda na to, że się udaje. Magiczny i realny światy, które przenikają się w tej książce budzą duże zainteresowanie i dlatego książka czyta się tak dobrze. Jeśli po nią sięgniesz możesz spodziewać się ciekawej i wciągającej lektury. W tym momencie jest to jedna  z ciekawszych premier, które czekają nas w kolejnych tygodniach. Dlatego jeśli jeszcze zastanawiasz się jaką książkę można obecnie kupić to wygląda na to, że Płaczący chłopiec Agnieszki Bednarskiej okaże się dobrym wyborem.

Szukając rozwiązania zagadki

Bohaterki, które szukają rozwiązania wyjątkowej zagadki bardzo często wchodzą również w rozważania o życiu i problemach, które je dotyczyły również przed laty. Przy rozwiązywaniu zagadki otaczają je błędy, które zostały popełnione wiele lat temu i nadal ich skutki są dla nich odczuwalne.

Zachęcam was do tego, by udzielić tutaj swojego poparcia dla tej książki, dajcie jakiś komentarz powiedzcie coś od siebie, czy książkę warto przeczytać, jakie macie wrażenia?

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz