Dalsza część już doskonale znanej historii od Tiny Reber

Mamy już w sprzedaży nową książkę Tiny Reber, która przygotowana została w oparciu o podobny schemat do poprzedniego tytułu. Tym razem mamy książkę, która jest dalszą kontynuacją pozycji już tak znanej Miłość bez scenariusza, która stała się bestsellerem.

Tina Reber - Próba uczuć

Tina Reber – Próba uczuć

Kontynuacja linii

Tina Reber nie zdecydowała się zerwać ze stylistyką, na którą się zdecydowała przy Miłości bez scenariusza. I w nowej książce Próba uczuć zdecydowała się postawić na znany i ceniony przez czytelniczki styl, który jest przygotowany właśnie z myślą o takich kobietach, które lubią czytać lekkie i proste książki. Dostajemy dalszą część historii znanych już bohaterów z książki Miłość bez scenariusza. Osoby, które były zawiedzone zakończeniem tamtej książki mogą obecnie cieszyć się tym, że otrzymują dla siebie wyjątkową pozycję, gdzie dalej poznają co działo się z ich ulubionymi bohaterami. Książka podobnie jak pierwsza część bestsellerowego hitu jest przygotowana w ten sam sposób. Czyta się ją doskonale i kolejne strony połyka w tempie ekspresowym co sprawia, że książka będzie sprzedawać się doskonale.

Dla kogo?

Oczywiście ta pozycja Tiny Reber przygotowana jest z myślą o Paniach podobnie jak książka Miłość bez scenariusza. Każda kobieta może swobodnie sięgnąć po tą książkę i cieszyć się pozycją ciekawą, którą doskonale się czyta i która niesie za sobą bardzo wiele ciekawych treści. Oczywiście nie są to książki wysokich lotów jak się to mawia, lecz tradycyjne romansidła. Są one jednak świetną formą oderwania od rzeczywistości i codzienności, dlatego mogą sprzedawać się tak dobrze. Wybierając tą książkę można być pewnym, że otrzyma się zadowalający tytuł, który będzie się świetnie czytało, a jednocześnie nie będzie obciążał mózgu, gdyż przy takiej książce nadmierne przemyślenia nie są konieczne.

Jeśli już czytałaś Tinę Reber i masz jakieś odczucia na temat przygotowanych przez nią książek powiedz o tym innym czytelniczką, wskaż im dla kogo takie książki będą ciekawe, i komu będą się podobały, dlatego chętnie po nie sięgnie.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz