Kolejny romans od J. Lynn

Książki mające charakter poczytnych romansów są obecnie coraz bardziej popularne wśród naszych czytelników i rzeczywiście sprzedają się bardzo dobrze. Po takie pozycje sięga wiele Polek, które szukają oderwania od rzeczywistości i dlatego sięgają po książki, które ogólnie można określić jako szybkie, łatwe i przyjemne. Tym razem również J. Lynn, która słynie z przygotowywania romansów wprowadza do sprzedaży książkę, która ma czytać się łatwo. Zostań ze mną Tom 1 to propozycja dla Pań, które chętnie czytają różnego rodzaju romanse.

Zostań ze mną. Tom 1

Zostań ze mną. Tom 1

J. Lynn – autorka marząca o pisaniu od najmłodszych lat.

J Lynn znana również pod pełnym nazwiskiem Jennifer L. Armentrout. Od najmłodszych lat myślała o tym, by pisać książki. Już na lekcjach matematyki w podstawówce zaczęła tworzyć swoje pierwsze literackie opowiadania i właśnie w tym kierunku poszła w swoim życiu. Stała się znaną autorką literatury dla dorosłych. Przede wszystkim skupia się oczywiście na romansach, których ma w swojej kolekcji już kilkanaście. Tworzy również od jakiegoś czasu opowiadania z pogranicza Fantasy oraz Sci-Fi, które sprzedają się również całkiem nieźle.

Zostań ze mną – kontynuacja nakreślonej przed laty linii autorskiej

Również nowa książka Zostań ze mną to propozycja, która nawiązuje do nakreślonej przez autorkę linii pisania. Przed laty zajęła się ona tworzeniem książek o charakterze romansów, w których głowni bohaterzy są niezmienni. I w tej nowej książce jest podobnie. Bohaterowie to młodzi ludzie, którzy wchodzą w świat dorosłych problemów. Główna bohaterka Calla to osoba, która mimo, że ma ponad 20 lat nadal nie jest jeszcze dorosła a jej problemy z dzieciństwa odgrywają w jej życiu szczególną rolę. Niestety mimo upływu lat nie jest w stanie poradzić sobie z krzywdą, którą wyrządziła jej matka. To sprawia, że Calla nie chce wracać do swojej rodzinnej miejscowości. Wydarzenia ją do tego zmuszają, a to sprawia, że rodzą się na nowo wspomnienia o przeszłości. W jej życiu pojawia się przystojny Jax, który może stać się siłą, dzięki której poradzi sobie z problemami. Czy on pozna tajemnicę życia głównej bohaterki?

Tradycyjna literatura dla Pań

Autorka, która przede wszystkim zasłynęła z treści dla dorosłych stara się utrzymać również w przypadku nowej swojej powieści podobny styl. To bez wątpienia się udaje, gdyż książka Zostań ze mną będzie odpowiednia do gustu osób, które cenią sobie literaturę, która jest przede wszystkim szansą na oderwanie się od codzienności. A taka jest właśnie ta książka. Wątek głównej bohaterki i jej tragicznej przeszłości wiąże się z płomiennym romansem, w których wchodzi gdy ma już ponad dwadzieścia lat. Ten romans staje się osią, wokoło której zaczyna się kręcić całe życie bohaterki. Wokół niego również kręci się cała ta książka i to ten romans staje się również dla czytelnika kluczowym elementem tej książki.

Jeśli znacie już tą autorkę i czytaliście jej książki dodajcie swój komentarz, zachęćcie innych do czytania. Szczególnie zachęcam do komentowania nowej książki Zostań ze mną.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz