Recenzja: Jodi Ellen Malpas „Ten mężczyzna. Tom 2. Jego kłamstwa”

„Jego kłamstwa” to drugi tom jednej z najbardziej rozpoznawalnych według „New York Time” serii ‎zatytułowanej jako „Jego kłamstwa”. Kim jest tytułowy mężczyzna? Najkrócej można opisać go ‎jako milionera, który nieustannie odkrywa świat namiętności i rozkoszy.  Jak jego losy potoczą się ‎tym razem?

Ten mężczyzna. Tom 2. Jego kłamstwa

Projektantka wnętrz

Główny bohater, „ten mężczyzna”, a dokładniej Jesse Wart, poznaje projektantkę wnętrz, w ‎której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Bardzo szybko dowiaduje się on, że to właśnie ona ‎jest jego idealną kobietą, bardzo dobrze rozpalającą wszystkie jego zmysły i podsycającą ‎pragnienia. Jego wybranka jednak zdecydowanie wolniej odwzajemnia jego uczucia. Czy dlatego, ‎że nie wie o nim zbyt wiele, a  on sam nie odkrywa przed nią swoich tajemnic? Przy prawdziwy ‎związek może opierać się jedynie na namiętności i pożądaniu, bez dzielenia się ze sobą ‎najskrytszymi faktami ze swojego życia” Tom drugi „Jego kłamstw” przedstawia czytelnikom dość ‎rozbudowaną odpowiedź na to pytanie.

Dla kogo?

Chociaż początkowo autorka, Jodi Ellen Malpas, trafiała przede wszystkim do kobiet (nie bez ‎powodu jej pierwszy tom został zakupiony przez prawie ćwierć miliona kobiet na całym świecie), ‎bardzo szybko okazało się, że potrafi ona także dotrzeć do mężczyzn. Wpływa na to przede ‎wszystkim jej dość tajemniczy styl pisania, potrafiący wywoływać niecodzienne emocje,  i splot ‎sytuacji, które rozwijają się w taki sposób, którego wielu czytelników po prostu nigdy nie ‎spodziewałoby się.  ‎

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz