Tajemnica Boga

Intrygująca książka Kariny Krawczyk to opis ciągłej ciekawości, jaką człowiek darzy sferę boską. Autorka stara się odkryć ślady religijności za pomocą różnych metod. Do tego celu przywołuje także historię pustelników, którzy podobno zgłębili tajemnicę Boga. Bohaterowie książki w  desperacki sposób próbują odnaleźć członków dziwacznej grupy. Poszukiwania te z czasem stają się jednak niebezpieczne…

Tajemnica Boga

Tajemnica Boga

Autorka we frapujący sposób buduję akcję swojej powieści. Opiera ją na brutalnym i zaskakującym porwaniu tajemniczej osoby, która może doprowadzić do równie tajemniczego celu. Wartka akcja, wiele sekretów i niepokojący klimat – to główne cechy dzieła Kariny Krawczyk.

Warto zwrócić uwagę na szereg opisów, które znajdują się w książce. Autorka świetnie charakteryzuje dawne zwyczaje kościelne lub np. Asyż. W pierwszym rozdziale można znaleźć fascynujący opis wycieczki do Włoch i dyskusje na temat geniuszów florenckich, w tym spór o Michała Anioła. To sensacyjna literatura, jednakże ma w sobie wiele spójności i wewnętrzną logikę. Autorka słynie z zamiłowania do teorii spiskowych, czego przejawy faktycznie można odnaleźć w najnowszym tytule.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz