Tajemnicze miasto Zatoka Latarni i historia dwóch złamanych serc

Kimberley Freeman to jedna z autorek powieści, które przede wszystkim maja pozwolić na oderwanie się od codzienności, ku kwestiom, które w danym momencie nie należą do najistotniejszych dla danej osoby. Wydaje się, że taki styl pisania udaje się jej bardzo dobrze i poszczególne jej powieści budzą rzeczywiście duże zainteresowanie. W tym momencie należy ona do autorek, które sprzedają wiele książek, a to bez wątpienia zachęca innych do tego, by sięgnąć po przygotowane przez nią pozycję. Przede wszystkim jest to literatura dla Pań. Nie ma tutaj znaczenia wiek, jeśli chcecie sięgnąć po coś wciągającego i jednocześnie odprężającego warto wybrać książki przygotowane przez Kimberley Freeman.

Kroniki Wardstone. Tom 1. Zemsta czarownicy

Kroniki Wardstone. Tom 1. Zemsta czarownicy

Nowa książka – tajemnice Zatoki Latarni

Również w swojej nowej książce, która tłumaczona jest na język polski Freeman stara się trzymać wypracowanego przed laty stylu, który decyduje o takim a nie innym pisaniu tej właśnie autorki. Wydaje się, że ze swoją pozycją trafi po raz kolejny w gusta takich samych czytelników, a więc osób, które chcą nieco oderwać się od tego co robią na co dzień na rzecz książki, w której będą mogli żyć nieco innym światem. Chodzi o świat wyjątkowych bohaterów, którzy rzeczywiście budzą duże zainteresowanie i wciągają na wiele godzin.

Zatoka Latarni – nowa powieść Freeman

Zatoka Latarni może być zakwalifikowana do powieści obcych, a więc kategorii książek, które przygotowane są przez autorów z innych krajów, którzy decydują się swoje książki tłumaczyć na język polski. W tej książce przeniesiemy się do położonego w Australii miasteczka Zatoka Latarni, gdzie dwie bohaterki w długim odstępie czasu uciekają, by szukać spokoju po nieszczęśliwej miłości. W obu przypadkach złamane serca mają być leczone właśnie na terenie spokojnego miasteczka położonego w Australii. Życie jednak nie okazuje się tak proste, jakby mogło się to wydawać. Bohaterki pojawiają się w miasteczku, które tylko na pierwszy rzut oka jest ciche i spokojne, rzeczywiście życie tam jest dziwne a za nim kryje się wiele niewyjaśnionych tajemnic, które utrudnią powrót do normalnego życia również bohaterkom, które zdecydowały się tam wyprowadzić.

Nowa pozycja Freeman wydaje się być książką bezpośrednio stworzoną, ku zainteresowaniu kobiet, które szukają ciekawej i spokojnej lektury. Kolejne strony wciągają i budują napięcie które rozwiązuje się dopiero na samym końcu. Osobiście książkę czytało mi się bardzo dobrze, dlatego zachęcam również Ciebie do tego, byś po nią sięgnęła. Jeśli gustujesz w lekkiej literaturze, która pozwoli się odprężyć, na pewno Zatoka Latarni Ci się spodoba i da nieco wytchnienia od świata, który codziennie nas otacza. Książka napisana fajnym językiem, dzięki czemu czyta się ją przyjemnie, a akcja jest na tyle ciekawa, że pozwoli czytelnikowi wciągnąć się na dobre już po kilkudziesięciu stronach.

Jeśli czytałyście już powieści Freeman podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, czy rzeczywiście warto sięgać po te książki, czy dobrze się je czyta? Zachęćcie innych do czytania.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz